Czy Ty także chciałabyś zacząć żyć pełnią życia? Jeśli tak, to proszę kontynuuj czytanie, bo dam Ci konkretne odpowiedzi jak najszybciej po takowe życie sięgnąć.
Zacznę od tego, że każda z nas ma swoją definicję "pełni życia". Dla jednej kobiety to może być bycie szczęśliwą każdego dnia, budzenie się w świetnym humorze i energia do działania, dla innej prowadzenie dochodowego biznesu i umiejętne godzenie tego z życiem osobistym, dla jeszcze innej podróżowanie, pomaganie zwierzętom, doświadczanie i odkrywanie.

Na pytanie co jest Twoją "pełnią życia" nie odpowiem, na pozostałe pytania - z największą przyjemnością!

Zacznę od tego, że stan zakochania się w życiu i delektowania się nim można wypracować. Że nie jest to coś, co dostają wybrani, wręcz przeciwnie!
Jest to dostępne dla każdego kto - uwaga! - będzie miał wystarczająco chęci i determinacji aby po to sięgnąć. Wspominam o tym, bo zauważ jak wiele osób deklaruje, że czegoś chce, ale jak przychodzi co do czego, to nie są gotowi na podjęcie działania i wolą tylko narzekać, że coś jest dla nich niedostępne.
Wiem, że Ty taka nie jesteś, że naprawdę chcesz - dlatego zdradzę Ci sekret - to wcale nie jest takie trudne jak być może zakładasz. O wiele trudniej jest tkwić w tym co nie działa i na co dzień się z tym zmagać... Jak się zna kolejność i nie myśli za dużo, nie kombinuje, nie analizuje, tylko podąża za postanowieniem "będę robić aż nie zrobię" - idzie naprawdę składnie i szybko! Życie jako takie ma poziomy tego co jest dla nas dostępne. W zależności od tego na jakim poziomie jesteśmy, do którego poziomu wiedzą i świadomością pasujemy, KIM jesteśmy - tyle możemy z niego czerpać.

Przykładowo osoba, która nigdy w życiu nie przeczytała żadnej książki, ciągle przeżywa, że ktoś 15 lat temu ją zranił i jedyną wiedzę o świecie czerpie z tego co mówią w serialach będzie miała dostęp do innych zasobów niż ktoś kto uczciwie przerobił swoje tematy, przekonania i cały czas poszerza wiedzę, - zgadzasz się ze mną? Dla tej pierwszej osoby pewne rzeczy będą po prostu POZA jej możliwościami percepcji, będzie je kwestionować, nie być w stanie na taką wiedzę się otworzyć, a co dopiero otworzyć się, zaufać i uwierzyć, że życie jest fajne. Ta druga osoba poprzez kolejne doświadczenia, pozbywanie się blokad - będzie widziała progres i to, że jej osobista moc i wpływ na życie rośnie, dlatego z coraz większą chęcią będzie podejmować kolejny wysiłek, aby móc dostawać jeszcze więcej.

Nie mamy wpływu na to z jakiego poziomu zaczynamy, gdzie się rodzimy i co nam przekazała rodzina i otoczenie, ale MAMY ogromny wpływ na to co dalej i do czego mamy dostęp w dorosłym życiu. Poziomów nie da się magicznie przeskoczyć, nie ma pigułki, którą weźmiemy wieczorem i rano obudzimy się jako Królowe Świata :) ale przecież Ty nie szukasz skrótu, życiowego make upu, który zakryje niedoskonałości, ale chcesz prawdziwej zmiany jakości tego co czujesz i jak żyjesz, prawda? Poniżej opisuję krok po kroku etapy i w jaki sposób ja mogę Ci pomóc przez nie przejść. Jeśli będziesz miała pytania - pisz śmiało.

1 stopień wtajemniczenia to Odkrycie Siebie

To etap na którym budzi się Twoja świadomość tego, że być może życie wcale nie musi wyglądać tak jak do tej pory Ci się wydawało i, że możesz coś zrobić. To czas kiedy przyglądasz się swojemu życiu, zaczynasz widzieć połączenia, rozumieć, że przeszłość na Ciebie wpływa, więc musisz się z nią pożegnać. Szukasz odpowiedzi na pytanie KIM jesteś (nie kim Ci powiedziano, że masz być, nie kim udawałaś, że jesteś) i chcesz poczuć, że jesteś wartościową kobietą. Zaczynasz mieć także dość zadowalania się "resztkami życiowymi", chcesz sięgnąć po więcej - dlatego uczysz się jak wziąć odpowiedzialność za siebie, jak zacząć myśleć prawdziwie pozytywnie, co zrobić aby Ci się chciało tak jak Ci się nie chce. Dodatkowo zaczynasz podważać to w co do tej pory wierzyłaś i z ciekawością szukać nowych prawd, tego co działa i co może Ci dać to czego chcesz. Podejmujesz decyzję, że zaczniesz świadomie kreować swoje życie. Jeśli jesteś na tym poziomie to idealne dla Ciebie będą: Uderzeniowy Zestaw Wybaczeniowy (na duże tematy), Pojednanie z Przeszłością (mniejszy kaliber tematów). Aby zmienić opinię na swój temat i zbudować poczucie wartości: Wartościowa i Pewna Siebie - Ty też możesz. Aby zmienić myślenie, nauczyć się widzieć szklankę do połowy pełną, podnieść poziom energii Wewnętrzna Moc.
Aby zacząć kreować życie - Kreator.

2 stopień wtajemniczenia to Pasja i Odwaga

To etap na którym już doskonale rozumiesz co z czego wynika i co Cię blokuje i ogranicza. Dlatego odważnie podejmujesz działania aby przerabiać tematy i uwalniać się od tego co Ci ciąży. Rozumiesz moc przekonań i sukcesywnie je przepracowujesz. Świadomie zmieniasz swoje schematy i masz coraz więcej momentów "aha" oraz przełomów. Odczuwasz znaczny wzrost własnej energii i coraz częściej czujesz się dumna z siebie, bo widzisz postęp i sens tego co robisz. Wyostrza Ci się intuicja i rośnie zaufanie do siebie. Zaliczasz czasami momenty zwątpienia, ale szybko po takich chwilach wracasz z powrotem na obraną drogę, bo wiesz dokładnie czego chcesz i zamierzasz po to sięgnąć. Jeśli jesteś na tym etapie to idealne dla Ciebie będą: Twój Klucz do bogactwa, Na moich zasadach (praca z przekonaniami), Kreator VIP (zajęcia tylko na zaproszenie), Kod Dostępu do pewności siebie, Dopalacz finansowy, Zdrowy Związek, Wewnętrzna Moc VIP

3 stopień wtajemniczenia to Spełnienie i Harmonia

To etap na którym czujesz, że żyjesz w zgodzie ze sobą, co więcej - naprawdę siebie lubisz i akceptujesz. Masz wysoki poziom energii, ogromną moc sprawczą i duży przypływ kreatywności, bo nic jej nie blokuje. Wiesz, że możesz i, że na wszystko są odpowiedzi i jeśli będziesz czegoś chciała - to możesz to osiągnąć. Smakujesz życie i dostrzegasz jak wiele jest możliwe i dostępne. Masz więcej pomysłów niż jesteś w stanie zrealizować, czujesz się jedyna w swoim rodzaju, kochana i wspierana. Wiesz, że świat jest po Twojej stronie i czujesz z tego powodu ekscytację. Jeśli jesteś na tym poziomie to idealny jest dla Ciebie osobisty mentoring oraz wyjazd warsztatowy Kreatorki
© kobiecypunktwidzenia.com 2021
kontakt@kobiecypunktwidzenia.com
Napisz wiadomość