Jeśli jesteś niecierpliwa i chcesz szybszych efektów i indywidualnej uwagi - skorzystaj z pracy ze mną 1:1. Poświęcę Ci całą moją uwagę, szybciej pomogę znaleźć to co Cię blokuje i ogranicza i wspólnie wprowadzimy w życie plan Wspaniałej Nowej Wersji Ciebie!

Praca 1:1 daje szybsze efekty ponieważ w czasie rozmowy na żywo mamy więcej interakcji w czasie których mogę "wyłapać" Twoje tematy. W czasie takich konsultacji także klientki bardziej się otwierają i "wychodzą" z nich tematy, które często umykają w czasie ogólnych warsztatów.

Więc jeśli chcesz szybkich efektów to zdecyduj się na taką formę współpracy... I aby Ci lepiej wytłumaczyć przytoczę analogię ze świata sportu...

Pomyśl o sportowcu, który zdobywa złoty medal, staje dumnie na podium i świętuje swoje zwycięstwo. Czy myślisz, że byłby w stanie to sam osiągnąć bez żadnej pomocy z zewnątrz? Bez kogoś, kto skorygowałby jego błędy, pokazał jak najlepiej trenować, bez kogoś, kto pomógłby się podnieść i podjąć kolejną próbę gdy coś nie wyszło? Taką rolę właśnie pełni trener i taką rolę w Twoim życiu mogę odegrać ja. Pokażę Ci drogę na skróty, pomogę dostrzec rzeczy, które Cię blokują, zrozumieć czemu nie wychodzi oraz poukładać wszystkie puzzle razem, tak abyś sama zrozumiała siebie, zaufała sobie ponownie i odważniej zaczęła żyć. Pomogę Ci zacząć żyć z rozmachem, z pełnym wykorzystaniem Twojego potencjału - zamiast żyć zachowawczo. Wyeliminujemy blokady, które Cię hamują, schematy, zmienimy sposób myślenia o sobie oraz określimy i wprowadzimy w życie najlepszą z możliwych strategię. Być może jesteś w stanie dojść do tych wszystkich rozwiązań sama, to co ja ofiaruję - to droga na skróty, bo według mnie szkoda każdego dnia i po co masz "iść na piechotę" skoro możesz jechać bez zbędnych objazdów szybkim samochodem. (przeczytaj opinie)


Zajęcia ze mną pozwolą Ci:

 • błyskawicznie ruszyć do przodu
 • ominąć popełniane przez większość ludzi pułapki
 • zaoszczędzić czas w drodze do tego co chcesz osiągnąć
 • stworzyć swój własny plan na życie, którego chcesz
 • lepiej poczuć się ze sobą i otoczeniem
 • odnaleźć "swoją drogę"
 • uwolnić się od blokad
 • odkryć i uwolnić ograniczające przekonania
 • znaleźć własne źródło motywacji
 • poprawić samoocenę
 • zrozumieć mechanizmy działań swoich oraz otoczenia
 • odnaleźć harmonię oraz własny sposób na szczęście

 • Jeśli szukasz jedorazowej konsultacji - skorzystaj z godzinnej indywidualne sesji oraz coachingu przez emaila.

  Pakiet Złoty to miesięczna wspólna praca. Przy pierwszej rozmowie ustalenie celu oraz planu, a następnie dwie dodatkowe konsultacje przez Skype i korekta działań. Dodatkowo - cotygodniowa wymiana emaili i bieżąca pomoc.
  Cena: 970 zł

  Pakiet Szmaragdowy to trzymiesięczna wspólna praca nad osiągnięciem celów, do wykorzystania 9 sesji przez Skype oraz cotygodniowa korekta działań i burza mózgów przez emaila.
  Cena: 2.700 zł

  Pakiet Diamentowy adresowany jest dla osób naprawdę wymagających, które chcą błyskawicznych wyników i chcą poświęcić się temu w pełni. Ustalamy cele i sposoby ich osiągnięcia. Co drugi dzień robimy burzę mózgów i korygujemy działania. Błyskawiczna pomoc i wsparcie dopasowana do potrzeb celu oraz klienta. Czas trwania - do miesiąca.
  Cena: 4.700 zł

  Eventy, seminaria oraz szkolenia korporacyjne - ceny startują od 2.000 zł - proszę skonsultuj dostępność i możliwości z moją asystenką.


  Pakiet Złoty
  970,00 zł

  Pakiet Szmaragdowy
  2700,00 zł

  Pakiet Diamentowy
  4700,00 zł
  © kobiecypunktwidzenia.com 2021
  kontakt@kobiecypunktwidzenia.com
  Napisz wiadomość